„Printul tiganilor” isi desfiinteaza fosta iubita! Leo: „Jasmine e o latura!”

Showbiz
"Printul tiganilor" isi desfiinteaza fosta iubita! Leo: "Jasmine e o latura!"

„Faimoasa dansatoare din motoare Jasmine s-a dezis de relatia pasagera cu George Ciubotaru. (…) Mi-am dat seama ca Jasmine este curva, prostituata, adica o latura!”, a scris Leo de la Strehaia pe pagina lui de Facebook.

Cuvintele dure ale lui Leo au declansat o adevarata controversa in lumea virtuala. Multi dintre internauti l-au condamnat pe „print”, reprosandu-i ca o improasca pe blonda cu noroi acum, cand nu mai este cu el, si ca ar fi trebuit sa o paraseasca demult, daca a avut o asemenea parere despre ea. In replica, Leo s-a aparat spunand ca abia acum, dupa ce nu mai e cu ea, a realizat ca focoasa dansatoare are un caracter ce lasa de dorit.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video