Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Andreea Mantea si Raluca Lazarut au devenit rivale! VEZI de ce!

Andreea Mantea si Raluca Lazarut au devenit rivale! VEZI de ce!

De: Cancan 20/05/2012 | 00:00
Andreea Mantea si Raluca Lazarut au devenit rivale! VEZI de ce!

Andreea Mantea Si Raluca LazaruT Si-au dezvaluit talentele gastronomice Si s-au intrecut duminica in cadrul Campionatului NaTional de Gratar organizat in Parcul Tineretului.

Cele doua Si-au demostrat maiestria in pregatirea celor mai delicioase bucate la gratar alaturi de jurnaliStii Si bloggerii invitaTi la competiTie. Creativitatea Si originalitatea de care au dat dovada in pregatirea reTetelor, imbinarea gusturilor preparatelor au fost principalele criterii pe baza carora cele doua vedete au fost evaluate.

Supravegheata indeaproape de un juriu exigent, intrecerea gastronomica a fost caStigata de echipa coordonata de Raluca LazaruT, care a reuSit sa incante publicul prezent cu talentele sale culinare. Chiar daca au facut parte din echipe concurente, vedetele au dat dovada de fair-play Si inspiraTie in alegerea celor mai gustoase condimente, descurcandu-se la gratar la fel de bine ca Si in faTa camerelor de luat vederi.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video