Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Catastrofa pentru Delia! O cladire s-a prabusit la filmarea unui videoclip, cu echipa inauntru!

Catastrofa pentru Delia! O cladire s-a prabusit la filmarea unui videoclip, cu echipa inauntru!

De: Cancan 06/12/2011 | 00:00
Catastrofa pentru Delia! O cladire s-a prabusit la filmarea unui videoclip, cu echipa inauntru!

Dezastrul s-a produs chiar la semnalul cantaretei, care a comandat echipei de pirotehnisti sa dea drumul exploziei care sa puna cladirea la pamant.

Prabusirea a avut loc chiar sub privirea disperata a Deliei, care, realizand ce a facut, a incercat din rasputeri sa anuleze comanda care a dus la tragicul eveniment. Cladirea a cazut peste colegii ei.

Cu toate acestea, la final blonda a aflat ca e protagonista unei farse de senzatie la „Plasa de stele”.

Echipa lui Negru a aflat ca Delia urmeaza sa filmeze niste scene pentru noul clip intr-o locatie din Campulung Muscel si ajutata de producatorul clipului a urmarit-o pe protagonista in afara Bucurestiului. Ajunsa la Campulung Muscel, Delia nici nu-si inchipuia ca echipa din jurul ei este de fapt in complicitate cu Dan Negru si ca tot ce i se va intampla va fi o farsa.

Suferi de insomnii? Afla de la Delia ce trebuie sa faci!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video