Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Cristi Nistor trece prin cea mai „neagra” perioada a vietii lui! Anuntul facut in urma cu cateva minute: „Ai fost un om mare”

Cristi Nistor trece prin cea mai „neagra” perioada a vietii lui! Anuntul facut in urma cu cateva minute: „Ai fost un om mare”

De: Cancan 24/06/2013 | 12:05
Cristi Nistor trece prin cea mai neagra perioada a vietii lui! Anuntul facut in urma cu cateva minute: Ai fost un om mare

Dupa o lunga suferinta, tatal lui Cristi Nistor s-a stins din viata. Anuntul a fost facut, in urma cu cateva minute, pe o retea de socializare de catre artist.

Cristi Nistor, fostul concurent de la „Vocea Romaniei”, si-a anuntat fanii de pe internet ca trece prin momente grele: tatal solistului s-a stins din viata noaptea trecuta, dupa lungi suferinte.

Mai mult, Cristi Nistor le multumeste tuturor celor care i-au fost aproape in momentele grele si ii promite parintelui decedat ca il va face mandru.

Cristi Nistor

„Dragii mei:)… aseara, in jurul orei 22, s-a stins cel mai frumos om pe care mi-a fost dat sa il cunosc. Tata a ales eliberarea si fericirea suprema, lucru pe care il merita cu prisosinta dupa o suferinta de 10 ani. Vreau sa va multumesc atat in numele familiei cat si in numele lui pentru ca ati fost alaturi de noi, si pentru faptul ca, poate unii dintre voi, i-ati alinat suferinta in ultima perioada a vietii, conversandu-va cu el pe internet! Ai fost un om cu OM mare!!! Iti multumesc pt ceea ce am ajuns datorita tie, pentru ceea ce sunt, pentru ceea ce voi fi. O sa te fac mandru!! TE IUBESC, TATA!”, a scris solistul pe Facebook.

banner

Ionut Chiperi

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video