Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Dani l-a lasat balta pe Razvan la „Neatza”! Afla de ce nu a venit astazi la emisiune!

Dani l-a lasat balta pe Razvan la „Neatza”! Afla de ce nu a venit astazi la emisiune!

De: Cancan 13/09/2012 | 00:00
Dani l-a lasat balta pe Razvan la Neatza! Afla de ce nu a venit astazi la emisiune!

In aceasta dimineata, Dani l-a lasat singur pe Razvan Simion sa prezinte matinalul "Neatza cu Razvan si Dani".

In urma cu cateva luni, Razvan a fost cel care nu a venit la emisiune, fiind plecat in Marea Britanie. Acum a venit randul lui Dani sa lipseasca, insa a avut un motiv intemeiat. „Doamnelor si domnilor, colegul Dani este plecat in… La ‘mama zmeilor’, deoarece avem de acoperit productia X Factor”, a explicat Razvan Simion cu umorul lui caracteristic absenta colegului sau, Dani Otil.

Razvan Simion de la „Neatza” nu mai are casa? Dani: „Facem cheta, incercam sa-i gasim lui Razvan un apartament”. Afla ce s-a intamplat

Razvan l-a lasat balta pe Dani la „Neatza”! Afla de ce nu a venit azi la emisiune!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video