Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Serban Ionescu s-a externat din spital si s-a mutat la un prieten acasa

VIDEO Serban Ionescu s-a externat din spital si s-a mutat la un prieten acasa

De: Cancan 23/05/2012 | 00:00
VIDEO Serban Ionescu s-a externat din spital si s-a mutat la un prieten acasa

Serban Ionescu a fost externat de la Spitalul SRI, la propria lui cerere. El s-a mutat in casa unui prieten, unde familia are grija de el. Directorul Institutului Cantacuzino sustine ca doctorii nu au urmat toti pasii pentru diagnosticarea lui.

Actorul a parasit spitalul fara a fi diagnosticat corect. Directorul Institutului Cantacuzino sustine ca boala Lyme, de care este suspectat ca sufera Serban Ionescu, se poate diagnostica numai in cadrul Institutului.

„Avem intreaga capacitate de a rezolva aceste tipuri de analize, in masura in care sunt necesare. pana in data de azi nu am primit nicio proba in ceea ce in priveste pe Serban Ionescu”, a declarat Radu Iordachel, la Antena 1.

Reprezentantii din Ministerul Sanatatii au declarat saptamana trecuta ca s-a facut tot ce e posibil pentru actor. Artistul urmeaza sa fie dus la un spital din strainatate un va fi supus unui alt tratament.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video