Acasă » SOC » Si-a ucis fiul ca sa ii ia nevasta

Si-a ucis fiul ca sa ii ia nevasta

De: Cancan 01/10/2008 | 00:00
Si-a ucis fiul ca sa ii ia nevasta

Crima teribila, ieri, in comuna argeseana Vedea: un tata si-a ucis fiul ca sa nu-l mai auda reprosandu-i ca are o relatie cu nevasta acestuia. Ioana Zafira Intre socru si nora exista o relatie de mai mult timp si, la fiecare betie, fiul ii reprosa tatalui ca nu-i lasa nevasta in pace. De altfel, tot satul era la curent cu idila celor doi, mai ales ca au si fost prinsi chiar in timpul unui act sexual, in lanul de porumb de la marginea satului. Gheorghe Sora era vaduv de cinci ani. S-a „cuplat” cu nora la scurt timp dupa ce si-a ingropat nevasta. Noaptea trecuta, scandalul a reizbucnit. Tatal nu a mai suportat si i-a infipt fiului sau cutitul in burta de trei ori, pana i-a scos intestinele. Medicii nu au mai putut face nimic pentru tanarul de 37 de ani. Gheorghe Sora a fost retinut pentru omor.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video