Acasă » SOC » Un tanar de 18 ani a murit calcat de un TIR al carui sofer facuse infarct la volan!

Un tanar de 18 ani a murit calcat de un TIR al carui sofer facuse infarct la volan!

De: Cancan 27/04/2010 | 00:00
Un tanar de 18 ani a murit calcat de un TIR al carui sofer facuse infarct la volan!
Un sfarsit tragic pentru doi oameni! Un tanar de 18 ani din Bistrita Nasaud a fost ucis de un TIR care a taiat doua benzi si a lovit doua masini. Barbatul care condusese TIR-ul murise din cauza unui infarct.

Un sfarsit tragic pentru doi oameni! Un tanar de 18 ani din Bistrita Nasaud a fost ucis de un TIR care a taiat doua benzi si a lovit doua masini. Barbatul care condusese TIR-ul murise din cauza unui infarct.

Tanarul de 18 ani statea pe o banca atunci cand a vazut cum TIRul taie benzile, dar a fugit incercand sa se salveze. Daca ramanea pe loc tragedia putea fi evitata, dar a murit prins intre TIR si un stalp de beton. Tanarul a murit strivit, medicii nu l-au mai putut salva, de altfel nu au mai putut face nimic nici pentru soferul TIR-ului care conform cadrelor medicale, intrase in stop cardio respirator inainte de producerea accidentului. In afara de cei doi au mai fost ranite 4 persoane care se aflau in doua masini pe care TIRul le-a lovit in traiectoria sa. Niciuna dintre cele patru persoane nu au avut nevoie de spitalizare.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video