Acasă » Știri » Știri interne » Zoli l-a concediat pentru ca a facut pipi

Zoli l-a concediat pentru ca a facut pipi

De: Cancan 28/08/2009 | 00:00
Zoli l-a concediat pentru ca a facut pipi

In urma materialului aparut miercuri in ziarul Cancan, in care vi-l aratam pe unul dintre actorii unui clip eco facandu-si nevoile in natura, Zoli, cantaretul de la Sistem si totodata producatorul clipului cu pricina, a luat masuri drastice. Zoli l-a concediat fara drept de apel pe actorul care a facut pipi in natura, in timp ce se afla la o filmare cu caracter eco. Implicat in mai multe proiecte de gen, nu este pentru prima data cand Zoli ia atitudine, indemnandu-i pe oameni sa aiba grija de natura. Referitor la incidentul petrecut, Zoli a declarat: „Felicitari, Cancan! Ma bucur ca sunteti pasionati de mediu. Am citit articolul publicat de voi si vreau sa va anunt ca, de ieri, acest actor angajat sa poarte un costum in cadrul clipului pe care l-am filmat marti, in Parcul Herastrau, nu va mai colabora in niciunul dintre proiectele pe care le conduc! Este foarte important ca in proiectele mele sa participe doar cei care cred in ele”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video