Adevarul despre relatia dintre milionarul Sorin Terbea si Emilia, singura supravietuitoare din elicopterul blestemat!

m.cancan.ro
terbea

Luni seara, vestea ca milionarul s-a stins intr-un accident aviatic a picat ca un traznet asupra orasului Targu Mures. In elicopter se aflau 6 persoane, iar singura care a supravietuit a fost femeia despre care s-a spus ca ar fi iubita afaceristului.

Sorin Terbea
Sorin Terbea
Aceasta informatie nu pare departe de adevar. Surse din preajma regretatului Sorin Terbea ne-au dezvaluit faptul ca afaceristul si Emilia Morar, angajata lui, ar fi avut o relatie amoroasa de aproximativ doi ani.
Milionarul a muri luni intr-un accident aviatic, in propriul elicopter
Milionarul a muri luni intr-un accident aviatic, in propriul elicopter

Idila lor nu era una clandestina, ci una de notorietate, in conditiile in care, desi nu divortase de Cristina, sotia lui, toata suflarea din oras stia ca sunt despartiti. Din informatiile noastre, Terbea pleacase de acasa si de ceva vreme locuia cu Emilia, in hotelul pe care il detinea si al carui directoare era chiar ea.

Emilia, singura supravietuitoare a accidentului, era angajata lui Terbea si, potrivit surselor noastre, iubita lui de doi ani
Emilia, singura supravietuitoare a accidentului, era angajata lui Terbea si, potrivit surselor noastre, iubita lui de doi ani
Se pare ca afaceristul amenajase un apartament mare in care isi traia povestea cu noua iubita.


Surse din Targu Mures sustin ca Terbea si Emilia locuiau intr-un apartament al hotelului detinut de afacerist
Surse din Targu Mures sustin ca Terbea si Emilia locuiau intr-un apartament al hotelului detinut de afacerist
Destinul insa i-a despartit in cel mai crunt mod posibil. Din surse neoficiale, motivul pentru care Emilia a fost singura supravietuitoare si a scapat doar cu cateva zgarieturi din accidentul aviatic, in conditiile in care ceilalti pasageri ai elicopterului au fost zdrobiti, ar fi fost acela ca nu apucase sa-si puna centura de siguranta.

S.I.

 

 

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
Antonia si Maya
principala A apus momentul lui de glorie! Cum a ajuns Perversul de pe Targu Ocna sa se umileasca pentru niste maruntis!
keo Keo pare sa aiba noua vieti! Cum a scapat cantaretul dintr-o “cascada” de accidente suspecte! “Bausem doua pahare, era noapte si…"
Top articole
Citite
Comentate
betty

A facut senzatie cu rolul din super telenovela "Betty cea urata". Vezi cum arata actrita din rolul principal acum

Nu exageram cand spunem ca "Betty cea urata" este una dintre cele mai populare telenovele
Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
ionut vasile (5.12.2013, 14:50:16)
nu este bine sa te bucuri de raul altuia dar de raul escrocului astuia ne bucuram toti oltenii fanatici motivul a votat excluderea universitatii craiova din campionat akm totii oltenii ar trebuii sa mergem la mormantul lui si sa facem p..i pe el
vlad (20.8.2013, 22:35:37)
Ca intotdeauna dupa moartea unui om,toata lumea arunca cu noroi.Ca,ce a facut,cu cine,cat de necurate i-au fost afacerile si viata personala,dar niciodata de faptele bune,si ma refer la cate locuri de munca a creat si cate familii a ajutat .Aruncati primii piatra daca sunteti fara pacat!!!!Cat despre iubita lui,Marinela(nu amanta)pot spune,ca,chiar Sorin Terbea spunea ca o adora,o iubeste si e femeia ideala.Momentele de fericire si bucurie,avute impreuna,oricum nu i le puteti sterge.
anamaria (11.8.2013, 11:09:39)
Da,Marinela Botezan era amanta acum,este din Reghin,la fel divortata cu 2 copii.Urma sa-i cumpere o masina.Emilia?O inculta,o mahalagioaica,o necioplita,care a urmarit de multa vreme sa puna mana pe Terbea,ii tremurau mainile si ochii ii sclipeau cand il vedea....sotia Cristina se simtea mereu stanjenita de prezenta ei,dar nu avea ce face,nu a reusit sa scape de ea.Afacerile lui Terbea?nu era afaceri,erau furturi grosolane,evaziune cat incape fiind ocrotit de alesii nostri.Din Salubriserv o parte din banii incasati de la primarie mergeau spre firmele lui Maior,din Manadas o parte din banii incasati de la primarie pt cazarea echipei de fotbal se imparteau cu primarul....se stiu aceste lucruri,sa vedem ce masuri se vor lua.In mod normal din tot imperiul Tebea n-ar trebui sa ramana nimic,nimic nu i se cuvine....si Florea si Maior la inchisoare ar trebui sa ajunga....asteptam sa vedem ce se va intampla,urmarim cu interes deznodamantul
anamaria (11.8.2013, 11:09:38)
Da,Marinela Botezan era amanta acum,este din Reghin,la fel divortata cu 2 copii.Urma sa-i cumpere o masina.Emilia?O inculta,o mahalagioaica,o necioplita,care a urmarit de multa vreme sa puna mana pe Terbea,ii tremurau mainile si ochii ii sclipeau cand il vedea....sotia Cristina se simtea mereu stanjenita de prezenta ei,dar nu avea ce face,nu a reusit sa scape de ea.Afacerile lui Terbea?nu era afaceri,erau furturi grosolane,evaziune cat incape fiind ocrotit de alesii nostri.Din Salubriserv o parte din banii incasati de la primarie mergeau spre firmele lui Maior,din Manadas o parte din banii incasati de la primarie pt cazarea echipei de fotbal se imparteau cu primarul....se stiu aceste lucruri,sa vedem ce masuri se vor lua.In mod normal din tot imperiul Tebea n-ar trebui sa ramana nimic,nimic nu i se cuvine....si Florea si Maior la inchisoare ar trebui sa ajunga....asteptam sa vedem ce se va intampla,urmarim cu interes deznodamantul
Curca protectoarea vegheaza (6.8.2013, 09:38:41)
Morar Emilia din Cucerdea, Terbea a transferat o mare parte din afacereile sale pe numele ei, nu de alta dar ca sa nu le piarda, asta a fost invatata de prietena sa din Cucereda, cine credeti ca ar fi daca nu Elena Curca ? In Cucerdea mai este un consilier nemernic si hotoman, protejat de Elena Curca ! Un anume tot Morar dar e masculin, care a furat din patrimoniul Consi;liului judetean, doar madam Curca rezolva orice, nuuuuuuuuuuuuuu?
xCucusong (4.8.2013, 22:21:15)
Nu credeti ca merita atentie satenii din Taureni, in special Ioan Sumandea, care si-au riscat viata pentru a salva vicimene accidentului, printre care norocoasa Emilia Morar? Chiar asa cum o barfiti pe Emilia, pentru cei care au savat-o, Emilia nu a avut importanta cine este, pentru ei a fost un accident iar cineva cerea ajutor. Ce ar fi sa adaugam la Cancan o fila din Biblie: :Parabola Bunului Samaritean\"?
elena (3.8.2013, 21:53:29)
mare pierdere pentru rapandula, acum trebuie sa-si caute alt fazan cu bani. Succesuri multe fetit-o l
bula (3.8.2013, 21:51:52)
mare pierdere pentru rapandula, acum trebuie sa-si caute alt fazan cu bani. Succesuri multe fetit-o l
bula (3.8.2013, 21:49:53)
mare pierdere pentru rapandula, acum trebuie sa-si caute alt fazan cu bani. Succesuri multe fetit-o l
Salariatul (2.8.2013, 06:11:01)
Emiluta, fata buna, a avut grija sa prinda tot ce poate. Si este amanta lui Terbea de 9 ani, nu de doi ani. Este o rapandula din Cucerdea, are doi baieti( de 24 de ani si de 14 ani) si in 2 august face 47 de ani.Ca toate centuristele, s-a lipit de un om cu bani si a facut ce fac toate: bani! Terbea are probleme financiare cu aproape toate afacerile sale. Pentru President are de platit aproape 3.500.000 lei, firmele de transport sunt praf. Singura afacere fara probleme, este Belvedere din Sovata, care i-a facut-o cadou amantei, nu de alta, dar sa nu ajunga rapandula pe drumuri, ca pentru asta a muncit noaptea! O nesimtita de femeie din categoria courvet!
First page < Back Last page