Sonny Flame, o recunosti de undeva? Iubita cantaretului vrea sa se imbogateasca din videochat!

m.cancan.ro
Elena Duminica

Elena Duminica, o moldoveanca sexy, cu forme voluptoase, innebuneste barbatii pe internet contra-cost, in timp ce iubitul ei, Sonny Flame, este plecat la concerte.

Are sex-appeal cu carul si niste sani care zapacesc orice barbat! Elena Duminica, iubita cantaretului Sonny Flame, a profitat de darurile “Mamei Natura” si si-a scos trupul la vanzare.

Elena isi tine iubitul din scurt
Elena isi tine iubitul din scurt

Bruneta a acceptat sa se indeplineasca fanteziile barbatilor, dezbracata in fata unei camera video, unde se joaca ca o pisicuta.

Pe adresa de pont a redactiei CANCAN.ro am primit o fotografie cu iubita cantaretului in timp ce face videochat, in toata splendoarea ei.

Contactat de reporteri, cantaretul nu a fost surprins de activitatea jumatatii lui, ba dimpotriva.

Eu stiu ce face. Elena nu se culca cu barbati, face asta pentru bani. Nu trebuie sa se justifice in fata nimanui, fiecare e liber sa faca ce vrea!”, a spus Sonny Flame.


Cantaretul este ca si insurat cu Elena, relatia celor doi fiind foarte serioasa. S-au mutat impreuna, iar astazi vor pleca intr-o “luna de miere”, intr-un loc cu mult soare.
Sonny Flame si Elena s-au mutat deja impreuna
Sonny Flame si Elena s-au mutat deja impreuna

(Mariana Apostol)
 

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
serban huidu
nicolae guta Adevaratul motiv pentru care Beyonce vrea custodia totala! Ce scuza a putut sa invoce ca sa ii ia fetita lui Guta si sa...
Spintecatoarea Se dezbraca pe 30 de mii pe luna! Ce servicii presteaza pe internet Spintecatoarea de la morga si cum a descoperit ca e talenta
Top articole
Citite
Comentate
fgd

Nu mai e cale de impacare! Prezentatoarea TV i-a cerut sotului ei DIVORTUL! S-a aflat in urma cu putin timp

Prezentatoarea TV vrea sa divorteze de cel de-al doilea sot pe motiv ca neintelegerile dintre ei sun
Comentarii
Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam de pe www.cancan.ro acele mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.
Nume Mesaj
robert (26.5.2014, 13:53:10)
Cunosc fetele. Pot si au putut mult mai mult decat stiti vou. Am dosarul pt ficare in parte despre ele
Myfreecams.com (30.9.2013, 14:15:19)
Aparati curvele virtuale!!! Sigur vere stai intre 4 pereti, nu te atinge nimeni, de aia o gramada de videochatiste romance pe myfreecams au date raffles, tombole, castigatorul se intalneste cu ele. Era Annenoire, dar si-a schimbat nickul acum :))
nu cont (11.7.2013, 16:06:57)
Frate judecati fara sa stiti despre ce e vorba, stai intre 4 pereti ,nu te atinge nimeni,pe barbatii aia nu o sa-i vezi in viata ta. Dar asa sunt toti romanii inchisi la minte. Munciti voi pe 6 milioane ca o sa muriti in datorii si trece viata pe langa voi; Majoritatea fetelor care fac videochat au iubit stabil,sunt studente la facultate si le duc capul plus ca stiu si engleza la perfectie. Dar voi ? niste cacati care stiti decat sa judecati omul fara sa-l cunoasteti ;) fata asta face intr-o zii cat faceti voi intr-o luna... amaratilor
Pfffff....... (20.6.2013, 13:35:53)
Cum sa-ti lasi iubita sa faca videochat?? :| Pe bune acuma.....Ok fiecare e liber sa faca ce vrea dar totusi....ca barbat iti convine sa-ti vezi gagica ca se dezbraca in fata altora? Daca o iubesti logic ca nu-ti convine....Si cica ea e foarte geloasa pe el cand se dezbraca pe la TV, dar el nu e gelos pe ea ca arata tot? Ce sec :-j Mda....ciudat mod de a-ti arata dragostea. Aaa si cica face asta pt bani :| Nu le ajung banii? Vai si-amar :-j. Dar cum zice Sonny: Fiecare e liber sa faca ce vrea.
nu conteaza (19.6.2013, 22:23:05)
a aparut sonny flame ( razvan ) la te cunosc si undeva si gata sariti ca hienele in viata lui personala .....RUSINE >..sunteti de kkt ! altfel n-ati da 2 bani pe artistii adevarati ...ei sa fie fericiti impreuna ce va f**e pe voi grija
E GRATIS DECI MERITA INCERCAT !!! http://www.neobux.com/?rh=7075736832676C (7.6.2013, 14:08:53)
Toţi vă întrebaţi dacă se pot face bani pe internet, unii cred că e imposibil! De aceea vin să vă ajut şi să vă spun DA ESTE POSIBIL! NU trebuie să investiţi nici un bănut, ci să luaţi.Înarmaţi-vă cu răbdare şi la sfârşit culegeţi roadele! Incepeti cu reclamele portocalii.Eu dupa 9 luni am inceput sa fac cam 4 $ zilnic (primele luni am facu 20 - 50 centi zilnic ) . Daca faceti niste teste destul de usoare (Ofers / Mini Jobs) faceti si mai mult.Singurul site care mai plăteşte în ziua de astăzi este NEOBUX, pentru a va loga si a castiga banuti intrati pe : http://www.neobux.com/?rh=7075736832676C Iata cat de simplu se fac bani: http://www.youtube.com/watch?v=vbWehGmZPoQ
2,000 Euro /luna! (4.6.2013, 17:07:47)
Fa si tu videochat de acasa si castiga pana la 3,000 Euro/luna. Intra pe www.VideochatShow.com pentru detalii...
hahahaha (25.5.2013, 19:56:04)
daca chiar e adevarat articolul, cacan sunteti niste ratati pt ca distrugeti vietile oamenilor care efectiv isi vad de treaba lor, nu fac rau la nimeni, fata asta din cate stiu nu este si nici nu o intereseaza pt ca are destui bani sa fie vreo tarfa de scandaluri tv, pur s simplu isi vede de treaba ei. iar daca face chat probabil face multi bani..pt ca din cate astiu eu chiar are...
Katherine (23.5.2013, 04:01:14)
Bravo Lena,tot respectul ca esti o fata independenta si ca ai cap si fizic frumos sa prostesti barbatii virtual...altele nu reusesc sa faca asta nici real :)) nu baga in seama ce zice lumea ca nimeni nu ti da de mancare.Sunt in acelasi domeniu si te inteleg perfect.Numai bine iti doresc!
annenoire (18.5.2013, 17:37:33)
o terminata obosita
First page < Back Last page