Unde-s colaceii de grasime si celulita? Gabi Cristea a atras toate privirile pe strada cu noul look de adolescenta!

m.cancan.ro
gabi cristea

Celulita si colaceii i s-au "topit" ca prin minune, in ultimele luni, astfel ca acum afiseaza o silueta aproape perfecta, de adolescenta!

Vorbim, bineinteles, despre cea mai noua "divortata" din showbiz, Gabi Cristea. Anul trecut, ajunsese la aproape 90 de kilograme, iar celulita i se scurgea inestetic pe picioare.

O dieta stricta si mult sport au ajutat-o insa sa scape de toate aceste probleme, astfel ca acum nu mai e nevoita sa-si ascunda trupul sub haine largi si lungi, cum facea verile trecute.

Acum, dupa ce si-a schimbat modul de viata si a divortat, Gabi Cristea isi permite din nou sa se poarte si sa se imbrace ca o adolescenta
Acum, dupa ce si-a schimbat modul de viata si a divortat, Gabi Cristea isi permite din nou sa se poarte si sa se imbrace ca o adolescenta

Gabriela a dat nas in nas, in jurul pranzului, cu paparazzii Cancan.ro. Imbracata intr-o pereche minuscula de pantaloni, un tricou vaporos si cu doua codite impletite, ea a atras toate privirile.

E aproape incredibil ca nu mai departe de anul trecut, arata astfel!

C.D.

vezi comentariile
Alte CANCAN-uri tari
dan bittman
Dacian Varga Amantlacul care naste scandalul inceputului de an! Este implicat un fotbalist celebru!
Alina Vidican Borcea a instaurat pacea! Alina si Mihaela se inteleg de minune si au grija impreuna de copiii lui “Leonidas”! Avem dovada!
Top articole
Citite
Comentate
SBG

Un nou tip de orgasm face furori printre femei: coregasmul! Ce este si de ce vor toate sa-l incerce

Coregasmul este un nou tip de orgasm, pe care tot mai multe femei sustin ca l-au experimentat.
Albirea Dintilor Acasa . ro (16.5.2013, 20:36:08)
AlbireaDintilorAcasa.ro >>>>ALBESTE-TI DINTII SIMPLU SI IEFTIN LA TINE ACASA ! PRODUSE MADE IN USA LA CELE MAI MICI PRETURI !!
ZAKIRO.INFO - Haine Bershka pe ZAKIRO.INFO (16.5.2013, 19:25:24)
Rochii, fuste, tricouri, colanti si incaltaminte Bershka. Intrati pe GOOGLE si cautati ZAKIRO.INFO HAINE. WWW.ZAKIRO.INFO
ZAKIRO.INFO - Haine de vara 2013 pe ZAKIRO.INFO (16.5.2013, 19:24:57)
Haine de vara pentru femei si barbati la cele mai mici preturi. Intrati pe GOOGLE si cautati ZAKIRO.INFO HAINE DE VARA\". WWW.ZAKIRO.INFO
ZAKIRO.INFO - Rochii de vara 2013 pe ZAKIRO.INFO (16.5.2013, 19:24:31)
Vezi noua colectie de rochii de vara 2013. Intrati pe GOOGLE si cautati ZAKIRO.INFO ROCHII DE VARA. WWW.ZAKIRO.INFO
Http://SmartUrl.it/RoML (16.5.2013, 18:59:43)
Http://SmartUrl.it/RoML | | | Te crezi bun la fotbal ? Crezi ca esti capabil sa castigi o Cupa Champions League reala jucand gratuit impotriva celor mai buni manageri de fotbal din lume ? Manager de Fotbal AICI: Http://SmartUrl.it/RoML
E GRATIS DECI MERITA INCERCAT !!! http://www.neobux.com/?rh=7075736832676C (16.5.2013, 17:40:15)
Toţi vă întrebaţi dacă se pot face bani pe internet, unii consideră că da iar alţii că e imposibil! De aceea vin să vă ajut şi să vă spun DA ESTE POSIBIL! NU trebuie să investiţi nici un bănut, ci să luaţi.Înarmaţi-vă cu răbdare şi la sfârşit culegeţi roadele! Eu dupa 9 luni am inceput sa fac cam 4 $ zilnic (primele luni am facu 20 - 50 centi zilnic ) . Daca faceti niste teste destul de usoare (Ofers / Mini Jobs) faceti si mai mult.Singurul site care mai plăteşte în ziua de astăzi este NEOBUX, pentru a va loga si a castiga banuti intrati pe : http://www.neobux.com/?rh=7075736832676C Iata cat de simplu se fac bani: http://www.youtube.com/watch?v=GUxgmh5J18k
Corina (16.5.2013, 16:20:59)
a depus efort nu gluma!pt.a putea recucerii,trebuie sa arati intr-un fel,mai ales cand nu te mai ajuta varsta.
eu (16.5.2013, 15:46:55)
frumoasa.
Bratari jai-dam si shamballa doar pe www.glamourbling.ro (16.5.2013, 15:02:26)
Profita de promotiile lunii mai : Jai Dam Onix Mat - 85 Ron Jai Dam Turcoaz - 85 Ron Jai Dam Roca Vulcanica - 70Ron Bratarile Shamballa se reduc cu 40% Tel de contact : 0763.971.939 sau mesaj pe pagina de facebook. Recomanda bratarile noastre prietenilor tai si daca achizitioneaza una din bratari primesti 50% discount pt tine la oricare din modele.
Bratari jai-dam si shamballa doar pe www.glamourbling.ro (16.5.2013, 15:02:26)
Profita de promotiile lunii mai : Jai Dam Onix Mat - 85 Ron Jai Dam Turcoaz - 85 Ron Jai Dam Roca Vulcanica - 70Ron Bratarile Shamballa se reduc cu 40% Tel de contact : 0763.971.939 sau mesaj pe pagina de facebook. Recomanda bratarile noastre prietenilor tai si daca achizitioneaza una din bratari primesti 50% discount pt tine la oricare din modele.
First page < Back Last page