Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Sylvia si-a concediat muncitorii

Sylvia si-a concediat muncitorii

De: Cancan 26/08/2009 | 00:00
Sylvia si-a concediat muncitorii

DECIZIE. Sylvia a pus piciorul in prag si i-a dat afara pe muncitorii lenesi, inlocuindu-i cu altii ale caror onorarii sunt si mai mici Sylvia si Andrei de la Alb Negru au fost pacaliti de o echipa de muncitori care le-a promis ca le va ridica vila la rosu, dar nu au reusit nici macar sa termine fundatia. Una Maria Voicu Fosta componenta a trupei A.S.I.A. Silvia Sarbu, pe numele ei de scena Sylvia, s-a confruntat, de curand, cu o situatie extrem de neplacuta. Dupa luni de asteptare, ea si sotul ei, Andrei de la Alb Negru, ar fi trebuit sa ia in primire, la rosu, vila pe care si-o ridica in Buftea, undeva la marginea padurii. Din pacate, din cauza neseriozitatii echipei de muncitori, cei doi nu pot spune nici macar ca au fundatia terminata. Revoltata, cantareata a decis sa concedieze muncitorii in frunte cu inginerul de santier care s-a ocupat de lucrare. „Nu munceau, mergeau la peste in loc sa pazeasca materialele si nu am mai suportat. Eu zic ca am avut suficienta rabdare, nu am reactionat din prima cum ar fi trebuit poate”, ne-a declarat vedeta care impreuna cu sotul ei a facut un „casting” in urma caruia a ales o alta echipa din cele sase care isi prezentasera oferta. Noii constructori le-au promis ca vor avea casa ridicata in doua luni, ei urmand sa faca restul amenajarilor la primavara.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video