Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Parasit de iubita!

Parasit de iubita!

De: Cancan 26/10/2009 | 00:00
Parasit de iubita!

ADIO! Iubirea dintre Sore si Bendeac a durat putin peste doua luni Actorul sustine ca si-a pierdut definitiv increderea in femei dupa ultima experienta amoroasa esuata. Dupa o tentativa esuata cu Loredana, actuala sotie a lui Bodo, si o relatie nefericita cu modelul Georgiana Ionita, Mihai Bendeac parea sa-si fi gasit sufletul pereche in persoana lui Sore, solista de la Crazy Win. Cei doi si-au strigat iubirea saptamani la rand si totul parea perfect. Asta pana vineri, cand actorul si cantareata si-au spus, pe nepusa masa, „Adio!”. Apropiati ai cuplului sustin ca Sore a ales sa iasa din aceasta relatie si ruptura s-a produs de comun acord, in urma unei discutii. Cu toate acestea, Bendeac nu se poate acomoda cu gandul ca a pierdut-o. Acesta marturiseste pe blogul personal ca invata, „de vreun an incoace, lectia cruda a suferintei”. „E greu sa te desparti de cineva cand inca te trezesti si adormi gandindu-te la ea”, recunoaste el. Sore consemneaza si ea pe site-ul ei, in trecere, despartirea, insa mult mai vag decat fostul sau iubit: „Toate ranile se vindeca pana la urma, dar cred ca toti am prefera sa nu ne mai taiem atat de adanc”. (S.I.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video