Acasă » SOC » S-a aruncat pe geam, dupa un viol in grup

S-a aruncat pe geam, dupa un viol in grup

De: Cancan 11/01/2008 | 00:00
S-a aruncat pe geam, dupa un viol in grup

Patru tineri din Brasov, dintre care doi minori, sunt cercetati de politisti dupa ce au sechestrat o fata, in varsta de 12 ani, intr-un apartament si au violat-o, pe rand, timp de mai multe zile. Victima a reusit sa scape, dupa ce s-a aruncat pe geamul locuintei, ea fiind internata, in prezent, la Spitalul Judetean Brasov. Desi suferise multiple fracturi deschise ale membrelor, fata era constienta cand a fost preluata de ambulanta si le-a povestit medicilor prin ce a trecut. „Nu am sechestrat-o, ci ne-am oferit sa o gazduim pentru ca nu avea unde sa locuiasca”, aceasta este varianta pe care o sustin tinerii din Brasov. Acestia recunosc ca au intretinut cu ea raporturi sexuale, dar spun ca fata a fost de acord. Urmeaza ca ginecologii si legistii sa stabileasca daca fata a fost sau nu violata. Politistii n-au reusit sa dea inca de urma familiei copilei. Se stie doar ca fata este de loc dintr-un sat invecinat. (A.D.I.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video