Acasă » Regional » Un copil de 10 ani se afla in stare grava dupa ce a ratacit 2 zile prin padure

Un copil de 10 ani se afla in stare grava dupa ce a ratacit 2 zile prin padure

De: Cancan 11/07/2009 | 00:00
Un copil de 10 ani se afla in stare grava dupa ce a ratacit 2 zile prin padure

Un copil de 10 ani a supravietuit dupa ce timp de doua zile a ratacit prin padure incercand sa ajunga acasa plecand de la o stana din zona Vrancei.

Baiatul a pornit in data de 7 iulie de la o stana cu intentia de a ajunge la casa bunicilor aflata la 40 de kilometri in comuna montana Nistoresti.

In cursul zilei de ieri baiatul a ajuns la Spitalul Judetean Sfantul Pantelimon din Focsani si se afla in stare de soc.

Starea baiatului nu dadea semne de ameliorare, astfel ca medicii l-au internat intr-o clinica de neurochirurgie din Iasi

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video