Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Bogdan Vladau si-a scos motorul la promenada

Bogdan Vladau si-a scos motorul la promenada

De: Cancan 23/07/2009 | 00:00
Bogdan Vladau si-a scos motorul la promenada

ATRAGATOR. Fostul iubit al Iuliei Vantur arata foarte bine pe motorul sau alb De cand s-a degajat circulatia prin Capitala, sex-simbolul nu se mai deplaseaza cu scuterul, preferand spectaculosul Suzuki Intruder. Unul dintre cei mai cunoscuti romani din modellingul de peste hotare, Bogdan Vladau, prefera sa circule cat mai aerisit pe perioada verii, motiv pentru care este mai tot timpul vazut pe scuter. De cateva zile, insa, fostul iubit al Iuliei Vantur a lasat scuterul acasa, scotandu-si pe bulevard motocicleta de 13.000 de euro, un Suzuki Intruder foarte interesant ca apari-tie. „Am motorul de doi ani, dar nu prea am circulat cu el pentru ca e mai greu sa il urc pe trotuar si sa-i gasesc loc de parcare, de aceea mergeam mai mult cu scuterul. Dar acum traficul s-a mai eliberat pentru ca e lumea in vacanta si am zis sa il mai scot si pe el la plimbare”, ne-a spus Bogdan. (U.M.V.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video