Acasă » SOC » Michael Jackson a fost lasat sa moara!

Michael Jackson a fost lasat sa moara!

De: Cancan 23/07/2009 | 00:00
Michael Jackson a fost lasat sa moara!

Acuzatiile in cazul decesului lui Michael Jackson continua sa curga. Cea mai noua banuiala a familiei superstarului este aceea ca doctorul Conrad Murray a adormit dupa ce i-a administrat anestezicul. Conform cotidianului The Sun, Catherine Jackson il acuza pe medicul care locuia de trei luni in aceeasi casa cu fiul sau ca s-a dus sa se culce dupa ce i-a facut acestuia injectia cu Propofol. „L-a lasat sa moara!”, le-a spus indurerata doamna Jackson unor prieteni.Jurnalul din Marea Britanie sustine de asemenea ca Michael a facut cateva teste pentru a demonstra ca nu este dependent de droguri chiar in urma cu trei luni, ceea ce intareste convingerea familiei ca principalul vinovat de decesul artistului este doctorul Murray.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video