Acasă » SOC » Intepate pe strada de un psihopat!

Intepate pe strada de un psihopat!

De: Cancan 25/02/2010 | 00:00
Intepate pe strada de un psihopat!
RANITA. Iulia Goga, una dintre victimele atacatorului

Un barbat care a intepat zece femei din Iasi cu un cutit sau o surubelnita a fost prins ieri dupa-amiaza de politisti.

Doi tineri care au fost martori la atac au sunat la 112, iar politistii au impanzit imediat zona, reusind sa il prinda. Barbatul a actionat exact la fel ca individul cautat pentru injunghierea mai multor femei in plina strada. „Nu putem spune cu certitudine daca e el sau cineva care doar l-a copiat. Asteptam finalizarea anchetei”, au spus politistii. Suspectul fusese condamnat pentru viol si eliberat in 2009. De marti seara, sute de politisti au impanzit strazile Iasiului in cautarea celui care a atacat in numai jumatate de zi zece femei. Toate au ajuns la spital cu rani deschise in zona feselor sau a coapselor.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video