Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Becali: „O sa-i accept toate conditiile lui Piturca”

Becali: „O sa-i accept toate conditiile lui Piturca”

De: Cancan 28/05/2010 | 00:00
Becali: O sa-i accept toate conditiile lui Piturca
Patronul Stelei, Gigi Becali, a declarat vieneri ca este gata sa accepte orice conditie a fostului selectioner pentru ca acesta sa preia banca formatiei din Ghencea.

Patronul Stelei, Gigi Becali, a declarat vieneri ca este gata sa accepte orice conditie a fostului selectioner pentru ca acesta sa preia banca formatiei din Ghencea.

„Cu Piturca nu se stie pana nu semneaza. E acord verbal cu el, dar nu se stie, poate ne certam si nu se mai intampla nimic. O sa-i accept toate pretentiile, n-am ce sa fac. Nu pot sa accept locul patru pe care am terminat”, a spus Becali.

Latfundiarul a precizat ca vrea ca Steaua sa-si dispute meciurile din sezonul viitor tot pe stadionul din Bulevardul Ghencea, nefiind dispus sa se mute la Buzau pana nu-si va recupera banii. „O sa stam acolo. Eu am investit multi bani acolo. O sa jucam acolo pentru ca trebuie sa-mi recuperez investitia”, a mai spus conducatorul.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video