Eva Kent s-a mutat in Italia

Showbiz
Eva Kent s-a mutat in Italia
Impreuna. Eva si Andrei, in Italia

Eva Kent, pe numele ei real Oana Oprea, nu a prea avut noroc pe plan profesional in ultimul an, care a trecut de cand a fost concediata din postul de asistenta a lui Dan Capatos la emisiunea „Un Show Pacatos” de la Antena 1.

In ciuda notorietatii ei, blondei nu i s-a mai oferit nimic de lucru serios in televiziune, fiind nevoita sa stea pe tusa o buna bucata de vreme. Dar se pare ca banutii stransi din scurta, dar tumultuoasa ei cariera de actrita porno s-au imputinat si iata ca a venit momentul in care a fost nevoita sa ia o decizie in privinta viitorului ei. Oana a hotarat sa se intoarca in Italia, tara in care a devenit cunoscuta ca starleta porno si a castigat suficienti bani cat sa se intoarca triumfatoare acasa, la Turnu Severin, dupa cativa ani de munca in industria XXX.

Mai exact, blonda s-a mutat chiar la Ravenna, orasul in care a stat si inainte de micul ei periplu prin showbizul romanesc. Mai mult, ea l-a luat cu ea si pe iubitul ei, Andrei Jilavu, make-up artistul cu care are o relatie de la sfarsitul anului trecut si care, pur si simplu, o adora. Acesta ii lasa mesaje de amor chiar si pe contul ei de Facebook, postand in dreptul fotografiilor diverse declaratii care mai de care mai romantice.

In privinta aspiratiilor ei, Oana ramane constanta, dorindu-si in continuare sa devina din ce in ce mai faimoasa, iar fostului coleg, Dan Capatos, nu-i poarta pica pentru despartirea cam abrupta, declarand ca „Un Show Pacatos” ramane in continuare emisiunea ei favorita, la care se uita, desi nu mai lucreaza acolo.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video