Acasă » SOC » VIDEO L-a omorat cu un topor pentru ca depusese marturie impotriva lui!

VIDEO L-a omorat cu un topor pentru ca depusese marturie impotriva lui!

De: Cancan 14/06/2010 | 00:00
VIDEO L-a omorat cu un topor pentru ca depusese marturie impotriva lui!

Un barbat de 63 de ani din Galati si-a omorat vecinul in plina strada pentru ca depusese marturie impotriva lui intr-un proces in care era acuzat ca a batut un alt vecin!

Crima a avut loc chiar pe strada principala din Galati, unde faptasul a vrut sa il invete minte pe vecinul de 52 ani care chemat in fata instantei a recunoscut ca il vazuse in trecut pe agresorul lui, batand un alt vecin. Cand au iesit din sala de judecata, agresorul si-a amenintat victima dar toata lumea a crezut ca sunt vorbe spuse la nervi, insa luni cei doi s-au intalnit pe strada iar agresorul l-a omorat, lovindu-l cu un topor dupa care a plecat linistit acasa.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video