Actrita Ela Prodan, de la „Land of Jokes”, si-a scrantit mana la filmari!

Showbiz
Actrita Ela Prodan, de la "Land of Jokes", si-a scrantit mana la filmari!

Actrita a vrut sa faca o acrobatie, dar s-a ales cu mana scrantita in timp ce facea „roata”.

„Filmam pentru unul dintre episoade, iar eu interpretam rolul unei turcoaice. Imi amintesc ca trebuia sa fac niste miscari acrobatice si, pentru ca intotdeauna am fost buna la gimnastica, m-am gandit sa fac ceva in plus: roata. Numai ca exact in clipa in care am incercat sa repet miscarea pentru filmare, mi-am scrantit mana dreapta. Greseala mea a fost ca nu m-am incalzit deloc inainte”, a povestit ea pentru PRO TV Magazin.

„Din cauza unei infectii la ochi, nu am avut voie sa ma machiez deloc, astfel ca a trebuit sa gasim o solutie la filmare. La o secventa tot din ciclul , ma aflam impreuna cu Gyuri Pascu, Catalin Mireuta, Silviu Petcu si Cosmin Selesi la o masa de poker. Pana la urma, pentru a putea filma, am folosit o masca venetiana”, a declarat Ela.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video