Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Dan Balan: „O-Zone s-a destramat pentru ca ne saturasem unii de altii, nu ne mai intelegeam!”

Dan Balan: „O-Zone s-a destramat pentru ca ne saturasem unii de altii, nu ne mai intelegeam!”

De: Cancan 08/02/2011 | 00:00
Dan Balan: O-Zone s-a destramat pentru ca ne saturasem unii de altii, nu ne mai intelegeam!

Dan Balan spune ca destramarea trupei O-zone s-a produs din cauza ca intre cei trei baieti nu mai exista chimia de la inceput.

Balan crede ca succesul trupei i-a gasit un pic nepregatiti pe cei trei tineri care se saturasera unii de altii.

„In 1999, O-Zone se afla in ascensiune continua, apoi a venit succesul ala mare. Nu mai puteam sa tin pasul cu proiectele, nu mai vedeam nici o perspectiva. Ne saturasem unii de altii, nu ne mai intelegeam. Nu aveam nici o placere sa mai lucram impreuna. Ne intalneam la studio si nu produceam nimic. Nu mai exista chimia dintre noi, care facea ca lucrurile sa mearga bine. Nu eu le-am zis ca parasesc trupa.”, informeaza Revista VIP, citata de agentiadepresamondena.com

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video