Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Stefan Banica jr: „Nu sunt casatorit cu o ‘zana'”

Stefan Banica jr: „Nu sunt casatorit cu o ‘zana'”

De: Cancan 23/02/2011 | 00:00
Stefan Banica jr: Nu sunt casatorit cu o 'zana'

Stefan Banica junior nu si-a considerat niciodata sotia o vedeta de televiziune, ci a vazut-o mereu ca pe femeie normala, de care s-a indragostit si cu care are o fetita.

„Nu sunt casatorit cu o zana, sunt casatorit cu o femeie si avem o casnicie normala, cu suisuri si coborasuri, cu multe momente fericite si cu momente mai putin fericite. Dar in niciun caz, spre dezamagirea multora, momentele nefericite nu sunt acelea pe care le cititi in presa. Suntem oameni normali, ne traim viata normal, atata vreme cat suntem lasati in pace. N-am de ce sa ma ascund, doar ca unele lucruri le spun daca simt ca vreau sa le spun. Intotdeauna am protejat intimitatea familiei mele. Eu si sotia mea suntem persoane publice, dar copiii mei nu. Trebuie sa-i feresc de mizeriile din jur, pentru ca au de suferit”, a declarat prezentatorul emisiunii „Dansez pentru tine” intr-un interviu pentru Adevarul.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video