Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Pepe nu are nevoie de bani ca sa fie fericit: „Eu fac dragoste gratis”

Pepe nu are nevoie de bani ca sa fie fericit: „Eu fac dragoste gratis”

De: Cancan 09/03/2011 | 00:00
Pepe nu are nevoie de bani ca sa fie fericit: Eu fac dragoste gratis

Pepe a spus clar ca motivele pe care le-a avut ca sa se desparta de Oana Zavoranu au fost faptul ca ea nu a vrut sa faca un copil si obsesia pe care o avea bruneta pentru procesele cu mama sa pentru a-si recupera mostenirea lasata de tatal sau biologic.

Intrebat de reproterii CANCAN daca Oana asteapta fericirea in cele 60 de milioane de euro pe care le are de recuperat la Marioara Zavoranu si pe care vrea sa le consume el, Pepe a replicat clar si raspicat: „Da, dar eu fac dragoste gratis”. VIDEO Pepe: „Nu am depus actele de divort! Abia am luat certificatul de casatorie de acasa! Voiam sa il fur si pe Marty” Prima poza cu Pepe si alta femeie dupa despartirea de Oana! Ea este amanta cantaretului, in varsta de 20 de ani? VIDEO Pepe: „Nu ma gandesc la o viitoare relatie! Nu voi avea pe nimeni in viitorul apropiat”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video