Acasă » SOC » Si-a omorat copilul abia nascut fara mila! Mama l-a adus pe lume, tatal l-a ingropat de viu!

Si-a omorat copilul abia nascut fara mila! Mama l-a adus pe lume, tatal l-a ingropat de viu!

De: Cancan 24/03/2011 | 00:00
Si-a omorat copilul abia nascut fara mila! Mama l-a adus pe lume, tatal l-a ingropat de viu!

Doi tineri dintr-o comuna constanteana nu se pot numi parinti. Ei sunt suspectati ca si-au omorat bebelusul abia nascut.

Tanara a ajuns la spital dupa ce a nascut acasa prematur, iar medicii care au tratat-o au anuntat imediat politia. Dupa mai multe cercetari ei au gasit corpul micutului ingropat in spatele casei. Femeia a ascuns tot timpul sarcina.Atat ea cat si iubitul sau sunt anchetati de politisti care asteapta rezultatul autopsiei pentru a vedea daca micutul s-a nascut viu si a poi a fost ucis de parinti.

Ambii risca intre doi si sapte ani de inchisoare daca se demonstreaza ca sunt vinovati.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video