Isi minte fetita ca tatal s-a dus sa-i ia jucarii

Showbiz
Isi minte fetita ca tatal s-a dus sa-i ia jucarii
Increzatoare. Andreea Spataru spera ca iubitul ei va fi eliberat astazi de magistratii Tribunalului Bucuresti, unde a fost declarat recursul impotriva masurii de arestare preventiva

Blonda trece de vineri printr-o adevarata drama si este convinsa ca iubitul ei, Sorin Marica, alias „Capone”, a fost „lucrat” de anchetatori. „Am facut recurs, pentru ca nu este normal sa-l tina 29 de zile in arest preventiv. I-am schimbat si avocatul. Eu nu l-am mai vazut de vineri. Din pacate, doar doi dintre martorii nostri au fost audiati. Restul, cativa taximetristi, nici nu au fost bagati in seama. Conflictul dintre Sorin si „Papaie” a izbucnit in urma cu o luna, cand „Papaie” venea pe la noi pe la poarta si cauta samanta de scandal. Oamenii astia sunt foarte periculosi, „Papaie” a facut inchisoare in Italia, iar fratele lui tocmai ce a iesit din puscarie, a fost condamnat pentru viol”, ne-a declarat Andreea Spataru. Iubita lui „Capone” a marturisit ca fetita lor nu intelege de ce tatal ei nu mai vine acasa. Il vede, in schimb, la buletinele de stiri de la TV. „Maria, fetita noastra, plange de trei zile si intreaba unde e tati. Il vede la televizor si il recunoaste, eu incerc sa o calmez si ii spun ca atunci cand se va intoarce ii va aduce bomboane si jucarii”, a mai adaugat modelul. Arestat pentru ca a tras cu pistolul Judecatoria Sectorului 1 a dispus arestarea lui Sorin Marica pentru 29 de zile, pentru ca vineri l-a impuscat cu gloante de cauciuc pe „Papaie” langa Gara de Nord. Procurorii il acuza de ultraj contra bunelor moravuri, tulburarea linistii publice si nerespectarea regimului armelor si munitiilor, insa decizia va fi atacata astazi cu recurs. Vineri, mai multi martori au declarat ca „Papaie” l-a atacat pe „Capone” cu o baioneta, iar acesta a scos pistolul si a tras spre picioarele agresorului pentru a scapa teafar.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video