O noua ipoteza: Huidu a fost distras de copiii sai, care faceau galagie pe bancheta din spate!

Showbiz
O noua ipoteza: Huidu a fost distras de copiii sai, care faceau galagie pe bancheta din spate!

Se pare ca jurnalistul de radio si TV a fost distras in timp ce conducea de cei doi baieti ai sai, care ar fi facut galagie pe bancheta din spate, iar el s-ar fi intors pentru o fractiune de secunda, moment in care a pierdut controlul volanului.

„Astazi, pe o sursa foarte credibila, am fost informat ca exista doua declaratii ale sotiei si a lui Huidu in legatura cu momentul dinaintea producerii incidentului. Doamna citea langa el o carte in momentul producerii impactului, nefiind atenta la trafic, fiind absorbita de studiul cartii, nu si-a putut da seama cand si cum s-a intamplat, iar Huidu spune ca dezechilibrarea acestei masini s-a produs intrucat copiii, care erau in spate, cantau foarte tare si faceau o galagie foarte mare, el s-a intors o fractiune de secunda sa roage bona si copiii sa cante sau sa faca galagie putin mai usor si ca in fractiunea in care s-a intors spre copii, atunci s-a produs dezechilibrarea masinii si pierderea controlului, dupa care s-a produs impactul”, a declarat avocatul Catalin Dancu la Realitatea TV.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video