VIDEO Irinel Columbeanu este suparat! I s-au blocat conturile pentru o datorie de 5.000 de euro catre Monica!

Showbiz
VIDEO Irinel Columbeanu este suparat! I s-au blocat conturile pentru o datorie de 5.000 de euro catre Monica!

„Eu am aflat din presa ca ar exista anumite pretentii fara ca vreodata sa iau la cunostinta care sunt ele si pe ce se bazeaza. Pe 8.09. a mai fost incuviintata o executare silita impotriva mea de catre judecatoria Buftea. Eu nu consider ca este normal ca un cetatean al tarii sa aibe conturile oprite pe 2 decembrie, iar mai apoi, in aceeasi zi, sa fiu somat, avand o zi la dispozitie pentru a plati suma. Nici ziua nu a fost respectata. Eu am predat copilul executoarei care a refuzat sa il ia, dansa si-a dus executarea de la Tribunalul Buftea la capat a actionat fara sa aiba cererea de la Monica pentru a executa in forta”, a declarat Irinel Columbeanu pentru Kanal D.

Procesul s-a amanat pana pe 17 ianuarie 2012.

Irinel Columbeanu sta tare pe pozitii: „Cum sa platesc eu bani cuiva care mi-a violat domiciliul? Domnule Ministru al Justitiei, poate fi vreun cetatean roman executat fara somatie?”

Taticii milionari Remus Truica si Irinel Columbeanu, pe Valea Prahovei cu fetitele. Si-au dus „comorile” la munte

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video