Acasă » Showbiz » Showbiz intern » „Stramba lui «Dodel»” s-a dat pe fete

„Stramba lui «Dodel»” s-a dat pe fete

De: Cancan 02/01/2012 | 00:00
Stramba lui «Dodel» s-a dat pe fete
PREFERINTE. Diana Guresoaie iese din club, inconjurata de mai multe fete

Diana Guresoaie si-a facut un nume dupa relatia pe care a avut-o cu stelistul Cristi Tanase, iar de atunci au urmat si alte relatii, mai mult sau mai putin mediatizate.

De la o vreme, insa, manechinul a cam disparut din prim-plan, poate pentru ca nu a mai avut iubiti asa de celebri, sau poate pentru ca si-a dorit sa dispara putin din peisaj. Dupa felul in care obisnuieste insa sa se distreze in ultimul timp, inconjurata mai mult de femei, se poate trage si o a treia concluzie. Ca Diana are preferinte cel putin interesante si prefera fetele in locul baietilor, mai darnici, dar nu la fel de statornici.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video