Scandal-monstru la „Burlacul”, dupa ce doua concurente s-au luat la harta! „S-ar putea sa iti scot ochii si sa ti-i pun in tigaie”

Showbiz
Scandal-monstru la "Burlacul", dupa ce doua concurente s-au luat la harta! "S-ar putea sa iti scot ochii si sa ti-i pun in tigaie"
Adelina

Spiritele s-au incins intre concurentele de la „Burlacul”, dupa ce una dintre ele nu pare sa fie acceptata de colege. „Cred ca e frustrant sa nu vrea nimeni sa stea nici macar in camera cu tine”, a spus Adelina despre Cristina

Lucrurile nu s-au oprit insa aici si au evoluat, astfel ca s-a ajuns la ditamai cearta, intr-un club in care fetele trebuiau sa se distreze.

„Am stiut sa folosesc prezervativul si, daca te mai iei de copilul meu, s-ar putea sa iti scot ochii si sa ti-i pun in tigaie. S-ar putea sa schimb foaia si sa ma iau de tine in direct”, i-a replicat Cristina Adelinei.

„Nu m-am luat de copilul ei, desi el o sa aiba de suferit dupa spusele ei”, a adaugat Adelina.

Cristina are 24 de ani si un baietel de 9 ani, pe care il creste singura.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video