Mediafax
Nu le mai scoate din priză! Aparatele care te pot costa mai scump dacă le deconectezi
Mihaela Nicola: "Micul Birkin ciclamen din piele de strut este "proiectat" in tinuta de zi a Mihaelei Nicola, proiectata si ea pe piatra cubica a celei mai frumoase zone a Bucurestiului, Centrul Vechi. Un tablou care, odata cu venirea primaverii, mi-as dori sa devina unul obisnuit, iar strazile sa devina un podium al stilului si curajului fiecareia dintre voi."
Acum, la inceput de primavara, Amalia Nastase, Mihaela Nicola si Ioana Basescu au primit din nou felicitari din partea Danei Budeanu, stilista revistei Ciao!, care le-a introdus la rubrica „bine imbracate”. In timp ce Amalia si Mihaela au optat pentru tinute relaxate, cu pantaloni, Ioana Basescu este incurajata sa poarte cat mai multe rochii, care-i vin foarte bine.
Mai multe fotografii cu vedetele care au facut alegeri vestimentare fericite in noul sezon vedeti in numarul existent pe piata al revistei Ciao!.
Participă la conversație!
Intră în cont!
Intră în cont pentru a comenta
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a
limbajului
instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași
comentariu
pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta.
Site-ul
nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru
contribuția
la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.