Rodica Elena Tudor, castigatoarea trofeului Mamaia 2012, are deja pretentii de diva! A cerut sa i se albeasca fata la machiaj

Showbiz
Rodica Elena Tudor, castigatoarea trofeului Mamaia 2012, are deja pretentii de diva! A cerut sa i se albeasca fata la machiaj

Insotita de tatal sI de fratele ei, Rodica Elena Tudor a fost o perzenta usor de remarcat nu numai pe scena, datorita vocii ei impresionante, ci sI in culise. Obisnuita a festivalurilor de profil, solista sI membrii familiei sale ii cunosteau pe multi dintre artistii care se aflau in juriu sau in competitie, in care acestia chiar au reusit cumva sa bage spaima din cauza comportamentului usor vulcanic, in anii anteriori. SI, cum acum chiar ca I s-au deschis usile catre showbiz-ul romanesc, Elena a inceput deja sa emita pretentii demne de un star adevarat. Nemultumita de nuanta masilinie a tenului, Rodica le-a dat mari batai de cap fetelor de la machiaj in momentul in care le-a zis sa foloseasca farduri astfel incat tenul ei sa para mai deschis. Dupa toate stradaniile echipei, rezultatele nu au intarziat sa apara, dar Rodica tot nu a fost pe deplin multumita, insa a fost nevoita, in cele din urma, sa accepte situatia.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video