Acasă » Showbiz » Showbiz intern » A venit degeaba din Danemarca, nimeni nu l-a vrut la „Vocea Romaniei”: „Imi blestem soarta”

A venit degeaba din Danemarca, nimeni nu l-a vrut la „Vocea Romaniei”: „Imi blestem soarta”

De: Cancan 09/10/2012 | 00:00
A venit degeaba din Danemarca, nimeni nu l-a vrut la Vocea Romaniei: Imi blestem soarta

Marius este un roman care a venit special din Danemarca pentru a participa la show-ul Vocea Romaniei, dar din pacate nu a avut noroc.

Niciunul dintre antrenorii de la Vocea Romaniei nu s-a intors. „Sunt prea obsedat de muzica”, a spus Marius, dezamagit de faptul ca nimeni nu s-a intors.

„Ai o voce foarte buna”, a spus Smiley.

„Noi alegem in fuctie ce simtim noi. Daca muzica e viata ta, tu vrei sa te opresti la noi patru. Mie mi-au spus foarte multi s-o las balta si sa plec la Alba Iulia”, a spus Marius Moga.

„Eu am facut primul album la 35 de ani”, a spus Horia Brenciu.

„Imi blestem soarta. Mai bine nu ma nasteam in Romania”, a spus concurentul.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video