Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Laura Cosoi: „Smiley nu ar fi indiferent dacă mi s-ar întâmpla ceva ce nu ar fi ok”

Laura Cosoi: „Smiley nu ar fi indiferent dacă mi s-ar întâmpla ceva ce nu ar fi ok”

De: Cancan 06/11/2012 | 16:45
Laura Cosoi: Smiley nu ar fi indiferent dacă mi s-ar întâmpla ceva ce nu ar fi ok

Laura Cosoi şi Smiley nu mai formează un cuplu de câteva luni, dar sunt prieteni în continuare şi mai ţin legătura.

„Suntem doi oameni care au avut în spate o relaţie, o legătură de cinci ani, o prietenie care a rămas. Indiferent ce s-a întâmplat, prietenia noastră nu poate să dispară peste noapte„,a declarat Laura, Poveştiri Adevărate

Nu pot să fiu indiferentă la ce i se întâmplă lui, cum nici el nu ar fi indiferent dacă mi s-ar întâmpla ceva ce nu ar fi ok pentru mine. AVem o relaţie sinceră de prietenie. Drumurile noastre s-au separat. MAi multe comentarii nu am să fac. Relaţia noastră de iubiţi s-au terminat„, a mai spus actriţa.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video