Acasă » Știri » Știri interne » Batuta si batjocorita! O gravida de 8 luni a fost violata de propriul cumnat

Batuta si batjocorita! O gravida de 8 luni a fost violata de propriul cumnat

De: Cancan 11/11/2012 | 11:23
Batuta si batjocorita! O gravida de 8 luni a fost violata de propriul cumnat

Tanara de 22 de ani din Medias, insarcinata in luna a opta, a ramas singura acasa pentru o scurta perioada de timp, momente in care fratele sotului s-a aruncat asupra ei. A fost batuta si abuzata sexual.

Un echipaj de politie a intervenit dupa ce au fost auzite tipetele femeii care a fost scoasa din mainile violatorului, anunta RTV.

La scurt timp, s-a intors acasa si sotul victimei. Acesta a venit de la farmacie unde fusese plecat dupa medicamente pentru sotia lui insarcinata.

„Eu am rămas în casă. El a închis uşa, a stins lumina şi m-a luat să mă tragă de păr, să mă dezbrace”, a spus victima.

„Îţi dai seama ce mi-a făcut, mă? Fratele meu…”, a spus plângând soţul tinerei.

Un vecin a precizat ca violatorul a mai comis si „alte patru sau cinci” abuzuri sexuale.

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×