Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Catalin Botezatu uraste Sarbatorile de iarna! Are un motiv serios si spune cu tristete: „Sufar si eu!”

Catalin Botezatu uraste Sarbatorile de iarna! Are un motiv serios si spune cu tristete: „Sufar si eu!”

De: Cancan 19/11/2012 | 17:15
Catalin Botezatu uraste Sarbatorile de iarna! Are un motiv serios si spune cu tristete: Sufar si eu!

 

 

Bote a uimit din nou cu un show special conceput pentru lansarea unei noi colectii. A imbinat fashion-ul cu baletul, iar rezultatul a fost unul de succes, dupa cum a apreciat si el.

Cu toate ca multi l-ar invidiat pentru viata si succesul lui, designerul e trist in aceasta perioada a anului din cauza singuratatii.

„In afara de prietenul meu Joshua sau Bleont, nu am pe nimeni. Indiferent de cat de fericit as fi, sufar si eu si urasc sarbatorile. Da, din cauza ca sunt singur”, a admis Botezatu la o emisiune la Antena 1.

Intrebat de fiul lui, Andrei Iordache, Catalin i-a dat acestuia un sfat parintesc. „El trebuie sa stie ce e munca, sa aiba un job si apoi sa-si intemeieze o familie.

Alex Mazilu

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video