Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Iubita ii da batai de cap lui Chiriches! L-a lasat sa o astepte in fata unui magazin, iar el s-a razbunat ca un copil

Iubita ii da batai de cap lui Chiriches! L-a lasat sa o astepte in fata unui magazin, iar el s-a razbunat ca un copil

De: Cancan 21/12/2012 | 22:21

In pauza competitionala, scutit de grija meciurilor , Chiriches isi petrece mai mult timp alaturi de iubita. Impreuna cu aceasta si cu alti doi prieteni, fundasul Stelei a preferat cinematograful in locul unei plimbari prin parc.

Dar cum doua domnisoare au luat parte la iesirea cinefila si cum totul s-a petrecut intr-un mall din Bucuresti, situatia nu a fost atat de simpla. Baietii au fost nevoiti sa astepte minute in sir in fata magazinelor timp in care, fetele s-au extaziat in fata raioanelor cu promotii la haine. In fata magazinului, cei doi priveau plictisiti prin vitrina incercand parca sa le faca semn din ochi fetelor sa grabeasca un pic pasul.

chiriches

Vazand ca nu are sorti de izbanda, fundasul Stelei s-a “razbunat” pe un pliant pe care l-a facut ferfenita. Abia intr-un final dramatic, cele doua domnisoare au renuntat cu greu la a privi languros umerasele cu hainute de iarna si s-au indreptat impreuna cu insotitorii lor la filmul pentru care deja achizitionasera bilete, dar nu inainte de a se aproviziona din plin cu suc si popcorn.

chiriches

chiriches

Cristian Patru
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video