Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Andreea Marin nu face cozonac de Crăciun, ci îl primeşte! Ce planuri şi-a făcut familia Bănică pentru sărbători!

Andreea Marin nu face cozonac de Crăciun, ci îl primeşte! Ce planuri şi-a făcut familia Bănică pentru sărbători!

De: Cancan 22/12/2012 | 19:50
Andreea Marin nu face cozonac de Crăciun, ci îl primeşte! Ce planuri şi-a făcut familia Bănică pentru sărbători!

Familia Marin-Bănică se strânge acasă de Crăciun, care e cea mai importantă sărbătoare pentru ei.

Chiar dacă sunt persoane extrem de ocupate şi cu vieţi agitate, şi Andreea Marin, şi Ştefan Bănică recunosc că bateriile se încarcă de Crăciun, alături de cei dragi.

„În familie petrec Crăciunul, în fiecare an. Aşa am fost crescut şi aşa îi obisnuiesc şi pe ai mei. De Revelion nu ştiu, nu e o sărbătoare aşa de importantă pentru mine ca şi Crăciunul”, a spus Ştefan Bănică pentru rtv.net.

„De Crăciun, de Revelion, an de an suntem acasă, în familie, pentru că plecăm destul de mult de acasă şi cred că nu ne dorim decât să ne liniştim în jurul mesei, în jurul bradului cu cei dragi, aşa cum e frumos. În plus, la noi, cozonacul moldovenesc vine din nordul ţării, de la Suceava”, recunoaşte Andreea Marin.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video