Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Rodica Popescu-Bitănescu, despre divorţul Marin-Bănică: ” El e foarte reţinut şi discret. Şi cu primul divorţ a fost la fel”

Rodica Popescu-Bitănescu, despre divorţul Marin-Bănică: ” El e foarte reţinut şi discret. Şi cu primul divorţ a fost la fel”

De: Cancan 14/01/2013 | 17:52
Rodica Popescu-Bitănescu, despre divorţul Marin-Bănică:  El e foarte reţinut şi discret. Şi cu primul divorţ a fost la fel

Cel mai mediatizat divorţ monden al anului a intrat inclusiv în vizorul colegilor de scenă ai lui Ştefan Bănică.

„Care e problema că divorţează? Eu mă aştept la orice, inclusiv să vină de acolo să spună că s-au împăcat. Eu îi cunosc pe amândoi şi sunt foarte discreţi. Nu ştiu de ce şi-au anunţat aşa despărţirea, nu puteau să facă fără să spună? A fost o mică bombă pentru mine şi cred că pentru toţi”, a spus Rodica Popescu-Bitănescu la „Happy Hour”.

Referitor la mesajul scurt postat pe Facebook de Ştefan Bănică, în care acesta le mulţumeşte fanilor pentru susţinere, actriţa spune că e exact cum se aştepta.

„Eram sigură că aşa va spune. El e foarte reţinut şi discret. Şi cu primul divorţ a fost la fel, nu a spus prea multe”, a adăugat actriţa.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video