Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Viorel Lis e foc si para ca sotia nu i-a luat nimic de Valentine’s Day! Oana: „Cum nu i-am luat nimic? I-am luat pensia!!”

Viorel Lis e foc si para ca sotia nu i-a luat nimic de Valentine’s Day! Oana: „Cum nu i-am luat nimic? I-am luat pensia!!”

De: Cancan 15/02/2013 | 23:00

Mereu pusi pe sotii, Oana si Viorel Lis s-au "impuns" chiar si de Ziua Indragostitilor. Blonda s-a aratat indignata de faptul ca nu a primit nici macar o floare, iar fostul primar al Capitalei i-a reprosat sotiei ca nu i-a cumparat nimic, niciodata.

Dupa 15 ani de convietuire, Oana si Viorel Lis s-au inteles ca anul acesta sa petreaca Valentine’s Day separat, fiecare cu treaba lui. In timp ce Viorel a fost invitat la o emisiune TV, Oana s-a relaxat la un eveniment monden, cei doi intalnindu-se pe drum spre casa, abia dupa miezul noptii.

Oana şi Viorel Lis

Cam suparati, ce-i drept, cei doi soti si-au varsat amarul in fata camerei de luat vederi, fiecare fiind nemultumit de felul in care a fost tratat de celalalt, de Ziua indragostitilor: „Viorel nu mi-a luat nimic. A zis ca-mi ia flori, ca ma duce la restaurant, de unde? Nu mi-a luat nimic”, a rabufnit Oana. La randul lui, fostul primar al Capitalei a sarit la atac: „Cum nu i-am luat nimic? I-am dat niste bani. Mie, daca mi-ar lua ea ceva, ala ar fi un moment unic. Ca nu mi-a luat niciodata nimic”.

Oana si Vorel Lis

Si, cu umoru-i caracteristic, doamna Lis a schimbat imediat cursul conversatiei, reusind sa-l binedispuna si pe Viorel: „Cum nu i-am luat nimic? I-am luat pensia”. Ulterior, cei doi soti s-au indreptat catre casa, unde probabil ca au celebrat Valentine’s Day, in asternuturi.

Dana Enache

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video