Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Oana Zăvoranu a fost externată! Vedeta a fost condusă acasă de iubitul ei, Răzvan

Oana Zăvoranu a fost externată! Vedeta a fost condusă acasă de iubitul ei, Răzvan

De: Cancan 11/04/2013 | 16:06
Oana Zăvoranu a fost externată! Vedeta a fost condusă acasă de iubitul ei, Răzvan

Oana Zăvoranu a fost externată în urmă cu câteva minute din spital, si a fost condusă acasă de către iubitul ei, Răzvan Dumitrescu.
 

oana zavoranu

Oana a fost transportată la Spitalul Floreasca din Capitală în această dimineaţă, unde a stat doar câteva ore.

Vedeta a fost luată din spital de către iubitul ei, care a venit cu maşina acesteia. Dorind să scape de jurnaliştii de la faţa locului, Răzvan a lovit uşor bolidul iubitei sale, dar a reuşit să ajungă, într-un final, acasă la ea.

La ieşirea din spital, Oana şi-a acoperit faţa cu o glugă şi s-a îndreptat direct spre maşină, fără să dea nicio declaraţie.
 

Clara Văcaru

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video