Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Tonciu si Mitea s-au prefacut dupa despartire ca sunt fericiti, dar sufera ca doi caini! Imagini graitoare!

Tonciu si Mitea s-au prefacut dupa despartire ca sunt fericiti, dar sufera ca doi caini! Imagini graitoare!

De: Cancan 10/05/2013 | 19:42
Tonciu si Mitea s-au prefacut dupa despartire ca sunt fericiti, dar sufera ca doi caini! Imagini graitoare!
Andreea pozeaza ca totil este rox in viata ei, adevarul este ca are disperata nevoie de cineva

Andreea Tonciu si Mitea nu mai formeaza un cuplu de la inceputul lunii aprilie. Dupa despartire, au pozat ca sunt fericiti si nu au ezitat sa-si etaleze starea de bine. Adevarul este altul: sufleteste sunt sfasiati de durere si in continuare singuri.

Andreea Tonciu si Niky Mitea s-au despartit la inceputul lunii aprilie dupa nenumarate certuri si impacari demne de un serial cu multe episoade.

Despartirile si impacarile lor sunt demne de un film
Despartirile si impacarile lor sunt demne de un film

Dupa despartire pareau foarte impacati si nici macar o umbra de suferinta sau durere nu s-a citit pe fetele lor. Lumea era perfecta si fiecare a luat-o pe drumul lui, mai fericiti ca niciodata ca s-au separat.

Andreea pozeaza ca totil este rox in viata ei, adevarul este ca are disperata nevoie de cineva
Andreea pozeaza ca totil este rox in viata ei, adevarul este ca are disperata nevoie de cineva

Adevarul este altul, chiar daca s-au abtinut si au pozat ca sunt bine si fericiti, sufleteste lucrurile par sa stea altfel.

Niky sufera si el dupa despartirea de Andreea
Niky sufera si el dupa despartirea de Andreea

Potrivit apropiatilor, Andreea si Niky au inimile sfasiate de durere si sufera ca niste caini. Marturie stau si fotografiile pe care le pun pe internet: sunt mereu singuri, iar mesajele care le insotesc sunt triste…

Singura Andreea nu mai poate sa-si ascunda suferinta
Singura Andreea nu mai poate sa-si ascunda suferinta

„Speranta moare ultima” scrie Niky si Andreea „Am nevoie de cineva, dar nu am nevoie de oricine. Am nevoie de cineva care are nevoie de mine.”

O.M.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video