Oana Lis a început să consume alcool din cauza fostului primar al Capitalei! Vezi ce s-a întâmplat cu vedeta tv

Showbiz
Oana Lis a început să consume alcool din cauza fostului primar al Capitalei! Vezi ce s-a întâmplat cu vedeta tv

Viorel Lis are pierderi de memorie şi se simte din ce în ce mai rău. Fostul primar al Capitalei nu se află în cea mai bună stare, însă soţia lui îi este alături.

Această situaţie nu-i este tocmai favorabilă Oanei, care a intrat în depresie.

„N-am ce sa fac. Beau si eu cate un vin. Viorel gaseste sticlele incepute in frigider si ma intreaba cine a baut. Ii spun ca eu. Imi e greu, dar incerc sa trec peste”, a spus Oana, pentru Acces Direct.

L.C

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video