Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Nu ai mai vazut-o niciodata ASA! Andreea Esca, zgribulita de frig! „Mai astept 5 minute…”

Nu ai mai vazut-o niciodata ASA! Andreea Esca, zgribulita de frig! „Mai astept 5 minute…”

De: Cancan 17/08/2014 | 17:30
Nu ai mai vazut-o niciodata ASA! Andreea Esca, zgribulita de frig! Mai astept 5 minute...

Dupa ce s-a intors din vacanta petrecuta alaturi de familie, Andreea Esca a plecat din nou in acest weekend, intr-o croaziera, impreuna cu sotul si cei doi copii.

Pregatita pentru mult soare si apa, vremea i-a cam stricat planurile Andreei, motiv pentru care nu a mai putut sa inoate, asa cum si-ar fi dorit. Stirista, zgribulita pe yaht, cu un halat de baie gros, a imortalizat momentul si a postat fotografia pe contul de socializare. „Daca ploua, scriem! Daca nu, inotam! Mai astept 5 minute”, a scris Andreea pe Facebook.

Esca

Asa cum era de asteptat, imaginea a primit zeci de like-uri in doar cateva minute, dar si multe comentarii. „Vai, ce sexy esti!”, „Esti foarte frumoasa”, „Ai un respect si lumea se bucura ca existi”, „Indiferent ce faci, esti o dulce”, i-au comentat prietenii virtualiacesteia.

Citeste si

Andreea Esca, intr-o ipostaza in care nu ai mai vazut-o pana acum! Cum arata vedeta nemachiata si necoafata

Ziua pe care Andreea Esca nu o va uita niciodata! Si-a lansat cartea in care toti ne putem regasi

De peste 15 ani iubeste acelasi barbat

Andreea Esca pare ca a gasit secretul unei vieti implinite. Vedeta are o cariera de succes si o familie frumoasa, reusind sa imbine cele doua domenii din viata ei. De peste 15 ani, aceasta traieste o frumoasa poveste de dragoste cu Alexandre Eram, cel care ii este si sot si au impreuna doi copii, Alexia si Aris.

L.L

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video