Acasă » Showbiz » Showbiz intern » “Nu cred!!!” Unul dintre favoritii pentru finala “Sunt celebru, scoate-ma de aici!” a parasit jungla

“Nu cred!!!” Unul dintre favoritii pentru finala “Sunt celebru, scoate-ma de aici!” a parasit jungla

De: Cancan 04/03/2015 | 22:32
“Nu cred!!!” Unul dintre favoritii pentru finala “Sunt celebru, scoate-ma de aici!” a parasit jungla

Miercuri seara, periplul in jungla pentru unul dintre cei mai bine plasati concurenti din jungla s-a terminat. Colegilor nu le-a venit sa creada cand au vazut cine este votat sa plece acasa.

Miercuri seara, Cabral si Bobonete au facut un anunt care i-a uimit pe toti. Vladimir Draghia, unul dintre favoritii in cursa pentru titlul de “rege al junglei”, si-a facut bagajul si a plecat spre Romania.

Draghia

“Nu cred! E imposibil asa ceva!”, a suspinat Ruby cand a auzit nominalizare, pentru ca niciunul dintre concurenti nu se astepta ca tocmai Vladimir sa plece.

“Asta este, cineva trebuie sa plece, iar in seara asta eu sunt acela!”, a spus cu un zambet amar Vladmir, in timp ce isi lua “la revedere” de la colegii lui.

Draghia

“Ne vedem la Bucuresti!”, a mai spus actorul inainte sa iasa din competitie.

R.O.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video