Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita! „Mi-e dor de tine”

Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita! „Mi-e dor de tine”

De: Cancan 03/08/2015 | 12:54
Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita! Mi-e dor de tine

Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita Oancea. El a postat pe contul sau de socializare o poza cu prietena sa Doinita Oancea.

Augustin Viziru si-a recunoscut sentimentele pentru Doinita Oancea. El a postat pe contul sau de socializare o poza cu prietena sa Doinita Oancea alaturi de mesajul sensibil: „Mi-e dor de tine!” a scris acesta pe contul sau de Facebook.

Augustin Viziru

Cu toti astepta confirmare cu privire la relatia celor doi. Fanii nu au ezitat sa il ia la intrebari si sa ii ceara o explicatie cu privire la postarea sa: „Ai spus-o asa sa ne pui pe ginduri sau e de buna???”

Doinita Oancea recunoaste posibila apropiere cu Augustin Viziru

Luna trecuta Doinita Oancea a tinut sa precizeze intr-un interviu „Eu sunt singură, el e singur, până la urmă noi nu am face rău nimănui dacă ne-am cupla”, a spus.

(S.J)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video