Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Surpriza de proportii! Doi concurenti de la „Mireasa pentru fiul meu” se casatoresc la 2 saptamani dupa ce s-au cunoscut

Surpriza de proportii! Doi concurenti de la „Mireasa pentru fiul meu” se casatoresc la 2 saptamani dupa ce s-au cunoscut

De: Cancan 22/09/2015 | 09:28
Surpriza de proportii! Doi concurenti de la Mireasa pentru fiul meu se casatoresc la 2 saptamani dupa ce s-au cunoscut

S-au vazut, s-au placut si se pare ca au ganduri destul de serioase impreuna. Este vorba despre doi concurenti de la emisiunea "Mireasa pentru fiul meu" care au anuntat ca se casatoresc.

 

In doar doua saptamani, Radu şi Alya au ajuns la concluzia ca sunt facuti unul pentru altul pentru ca tanarul s-a decis sa o ceara de sotie pe bruneta. Raspunsul a fost unul unul afirmativ.

Radu

Chiar daca au putin timp impreuna acestia si-au cunoscut si parintii si se pare ca lucrurile dintre ei si viitorii socri merg destul de bine.

Radu

CITESTE SI:

Castigatoarea de la “Mireasa pentru fiul meu”, filmata dezbracata. Bruneta si-a dat sutienul jos si…

S-a aflat! Ce au facut Elly si Cristian cu banii castigati la „Mireasa pentru fiul meu”!

Si asta nu este tot pentru ca amorezii isi doresc sa aiba in scurt timp primul lor bebelus.

O.P.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video