Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Imagini de senzaţie cu atacantul Campioanei României! Daniel Niculae şi-a expus „pătrăţele” la piscină

Imagini de senzaţie cu atacantul Campioanei României! Daniel Niculae şi-a expus „pătrăţele” la piscină

De: Cancan 07/06/2016 | 18:50
Imagini de senzaţie cu atacantul Campioanei României! Daniel Niculae şi-a expus pătrăţele la piscină

Nu mai este nici un secret pentru nimeni faptul că fotbaliştii, în general, au un corp de invidiat, pe care orice femeie doreşte să îi atingă.

Ei bine, această regulă se aplică şi în cazul atacantului Campioanei României, Daniel Niculae, care a profitat din plin de faptul că selecţionerul României nu l-a convocat în lotul naţionalei pentru Campionatele Europene din Franţa, şi s-a relaxat la piscină alături de fiica sa, Maria, care a împlinit astăzi cinci ani. Din păcate,  pentru reprezentantele sexului frumos care au fost de faţă şi i-au admirat „pătrăţelele”, Daniel a avut ochi doar pentru cea mică.

Daniel s-a relaxat alături de fiica sa la piscină
Daniel s-a relaxat alături de fiica sa la piscină

Daniel Niculae şi-a început cariera la Rapid Bucureşti în anul 2000. A reuşit să îşî ajute echipa să câştige Campionatul în sezonul 2002-2003. În Cupa UEFA 2005-2006, a reuşit să formeze împreună cu Mugurel Buga, una dintre cele mai puternice perechi de atac din competiţie. Rapid a reuşit să ajungă în acel sezon până în sferturile competiţiei, când a fost eliminată de Steaua Bucureşti şi a reuşit să câştige Cupa României în faţa Naţional Bucureşti. Anul acesta a reuşit să câştige campionatul alături de Astra Giurgiu.
 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video